Zostań Ambasadorem
Circle Image

Zostań Ambasadorem

Rekrutujemy! Aby aplikować, kliknij tutaj.

Program Ambasadorski jest dla Ciebie, jeśli…

 • chcesz wejść do świata Marsa i poznać funkcjonowanie firmy od kuchni,
 • jesteś studentem II lub III roku kierunków biznesowych lub technicznych,
 • aktywnie działasz w organizacjach studenckich bądź kołach naukowych,
 • jesteś dyspozycyjny i masz możliwość udziału w spotkaniach Ambasadorów w biurze Mars, targach pracy i innych wydarzeniach akademickich,
 • jesteś pasjonatem social media i rozwiązań digitalowych,
 • cechują Cię: zaangażowanie, proaktywność, umiejętność zarządzania projektami i czasem, komunikatywność i otwartość.

Zostań Ambasadorem Marsa!

Kluczowym zadaniem Ambasadora jest pomoc w budowaniu spójnego wizerunku firmy Mars
na uczelniach wyższych w Polsce. Ambasadorzy współpracują przy organizacji wydarzeń skierowanych do studentów, przekazują im najważniejsze informacje dotyczące firmy oraz udzielają informacji
o aktualnych programach i możliwościach rozwoju kariery w Mars.

Dołącz do nas i…

 • weź udział w tworzeniu i realizacji strategii promującej Marsa w środowisku akademickim i online,
 • zostań osobą reprezentującą globalną firmę na swojej uczelni,
 • bądź częścią zespołu organizującego udział Marsa w targach pracy, warsztatach i innych wydarzeniach,
 • zdobądź unikalne doświadczenie zawodowe i wiedzę praktyczną poprzez realizację samodzielnych działań budujących świadomość marek Mars wśród studentów,
 • zaplanuj udział firmy w wydarzeniach organizowanych na Twojej uczelni,
 • realizuj samodzielne projekty employer brandingowe przy współpracy z Biurami Karier i organizacjami studenckimi,
 • współpracuj w zespole Ambasadorów z całej Polski,
 • poznaj naszą firmę od wewnątrz – weź udział w dedykowanych warsztatach i spotkaniach w biurze Mars Polska.

Poznaj naszych Ambasadorów

Ida Gwóźdź
Warszawa – Politechnika Warszawska

Cześć! Jestem studentką lotnictwa w języku angielskim na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Choć lotnictwo uważam za bardzo ciekawe, nie jest to jedyna rzecz, którą zajmuję się w wolnym czasie. Moją największa pasją jest jedzenie – gotowanie i poznawanie nowych smaków sprawia mi ogromną przyjemność. Kocham także góry, latem chętnie wybieram się na długie wędrówki, a zimą jeżdżę na desce. Jeśli chcesz pogadać o karierze w Mars, napisz! Na pewno odpowiem.

idagwo@gmail.com
Alicja Łyszkowska
Warszawa – Szkoła Główna Handlowa

Cześć! Nazywam się Ala i jestem studentką 2 roku na kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. Już od samego początku aktywnie włączyłam się w działania studenckie, a swoje miejsce znalazłam w organizacji CEMS Club Warsaw. Jestem chodząca optymistką i wulkanem energii, kocham góry i książki, a obsługi mapy uczyłam się w harcerstwie. Ambasadorstwo w Marsie uważam za niesamowita przygodę i szansę rozwoju. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz śmiało, chętnie odpowiem.
Do zobaczenia na SGH!

alicja.lyszkowska@gmail.com
Karolina Jończyk
Warszawa – Uniwersytet Warszawski

Cześć! Jestem Karolina, studiuję Finanse, Inwestycje i Rachunkowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Moje największe pasje to folklor i podróże,
w wolnym czasie działam także w organizacji AIESEC. Uwielbiam wyzwania, dlatego dołączyłam do ludzi z Marsa. Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się ze mną! Z chęcią odpowiem :)

karolinajonczyk14@gmail.com
Dominik Poważa
Łódź – Politechnika Łódzka

Cześć! Jestem Dominik i gdybym miał 20cm więcej to zostałbym siatkarzem, ale póki co studiuję Business and Technology na 4. roku na Politechnice Łódzkiej. Uwielbiam grać w siatkówkę i ją oglądać. W wolnym czasie działam również w organizacji studenckiej BEST Łódź i koordynuję tam aktualnie zielono-studencko-firmowy projekt EBEC. Uwielbiam gotować i jeść słodycze. Jeśli Ty też lub chcesz się dowiedzieć więcej o Marsie pisz śmiało!

dominik.powaza@hmail.com

Krzysiek Laskowski
Kraków – Akademia Górniczo-Hutnicza

Cześć! Jestem studentem trzeciego roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na AGH. Poza studiami w moim życiu mam wiele innych aktywności. Jedna z nich to gra na gitarze. Muzyka to bardzo ważna część mojego życia. Moją pasją od 7 lat jest jazda konno na Ranczu na Widoku w Kętach. Ale to nie wszystko! Teraz jestem częścią Marsa - jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało!

krzysiekl264@gmail.com

Gabriela Zaborowska
Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny

Cześć! Jestem studentką III roku Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym. Mieszkam w Krakowie, gdzie oprócz studiowania pracuję. Aktywnie działam w organizacji AIESEC przy różnych projektach i rozwijam swoje umiejętności dotyczące marketingu, PRu, HRu czy zarządzania. Uwielbiam wędrówki górskie latem i jazdę na nartach zimą, podróże, książki oraz oczywiście międzynarodowe środowisko, a także interesuję się tematyką II Wojny Światowej. Jeżeli interesuje Cię jakikolwiek aspekt życia na Marsie - napisz, bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania! :)

gabrielazaborowska@gmail.com

Justyna Gambal
Wrocław – Politechnika Wrocławska

Cześć! Jestem studentką Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Mechanicznym. Bardzo lubię współpracować z ludźmi, wspólnie tworzyć projekty, a przy tym wiele się uczyć, dlatego ambasadorstwo w Mars to idealne połączenie tego co lubię robić najbardziej.
Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie związane z karierą w Mars. Pisz śmiało, a ja postaram się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Do zobaczenia!

justynagambal@gmail.com

Filip Rybka
Poznań – Uniwersytet Ekonomiczny

Urodziłem się w Poznaniu, dorastałem zaś w Monachium w Niemczech. Obecnie uczęszczam na Uniwersytet Ekonomiczny, gdzie studiuję na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu na specjalności Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowania Przedsiębiorstw. W czasie wolnym zajmuję się tworzeniem filmów, grą na gitarze oraz uprawianiem sportów, m.in. bieganiem i snowboardingiem. Uwielbiam też uczyć się nowych języków, znam biegle niemiecki, francuski, angielski i rozpocząłem naukę norweskiego. Pasjonuję się również nowymi technologiami, eksploracją kosmosu oraz Virtual Reality. Stawiam sobie za cel rozwiązywanie problemów, używanie storytellingu we wszystkich projektach, w których biorę udział (szczególnie filmowych) oraz wywieranie pozytywnego wpływu na jak największą liczbę osób dzięki swojej pracy. Jeśli masz pytania – napisz!

filrybka@gmail.com

Damian Nowak
Poznań – Politechnika Poznańska

Cześć! Mam na imię Damian i studiuję na kierunku drugiego stopnia – Zarządzanie Ryzykiem Finansowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem entuzjastą nowoczesnych technologii i prostych rozwiązań skomplikowanych problemów. Kocham sporty drużynowe i aktywne spędzanie wolnego czasu. Należę do stowarzyszenia AIESEC,
co pozwala mi na podejmowanie nowych wyzwań i poznawanie ciekawych ludzi. Jeżeli chcesz poznać możliwości rozwoju kariery w firmie Mars, to napisz i zostań z Nami na dłużej :D

nowak.damian.mars@gmail.com

Cookie Settings