Mars Internship Experience
Circle Image

PROGRAM STAŻOWY W OBSZARZE BIZNESU LUB PRODUKCJI

Rekrutujemy! Aby aplikować na Program Stażowy, kliknij tutaj.

POZNAJ PRAWDZIWY SMAK NASZEGO BIZNESU

Jednym z najlepszych sposobów na poznanie naszej firmy i podjęcie decyzji, czy chcesz rozwijać długofalowo swoją karierę w Mars, jest odbycie u nas stażu. Nasze programy stażowe nie są zwykłym obserwowaniem kogoś przy pracy, czy wykonywaniem prostych zadań administracyjnych. Powierzymy Ci prowadzenie własnych projektów, za których realizację będziesz faktycznie odpowiadać. Może to oznaczać, że dołączysz np. do zespołu marketingowego obsługującego jedną z naszych wartych miliard dolarów marek, albo będziesz uczestniczyć w projekcie opracowania nowej linii produkującej batony SNICKERS. Możliwości są naprawdę nieograniczone. Będziesz mógł w pełni wykorzystać czas spędzony u nas, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, bardzo możliwie, że po ukończeniu stażu zaproponujemy Ci stałe zatrudnienie.

W ramach MIE oferujemy staż w licznych działach firmy, takich jak:

 • FINANSE
 • LOGISTYKA
 • MARKETING
 • HR
 • ROZWÓJ KATEGORII
 • SPRZEDAŻ
 • DZIAŁ INŻYNIERYJNY
 • DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA
 • LEAN AND SUSTAINABILITY
 • PRODUKCJA
 • R&D
 • UTRZYMANIE RUCHU

i w wielu innych!

Dostępność miejsc na staż w danym dziale może ulegać zmianie w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych firmy.

CZEGO OCZEKUJEMY

We wszystko, co robimy w naszej pracy, wkładamy całe serce i pełne zaangażowanie. Nasza kultura organizacyjna skoncentrowana jest na ludziach i relacjach, dlatego też szukamy osób ambitnych, otwartych na współpracę, które potrafią osiągać cele oraz efektywnie i sprawnie działać. Podczas programów stażowych nie tylko będziesz miał okazję do wymyślania nowych rozwiązań, ale także do dzielenia się swoimi pomysłami ze Współpracownikami. Zatem, aby w pełni wykorzystać możliwości płynące ze stażu, musisz być dociekliwy i żądny wiedzy. Samoświadomość i otwartość na uczenie się na własnych błędach będą także istotnym elementem do osiągnięcia sukcesu.

Uczestnicząc w Mars Internship Experience zrealizujesz samodzielny projekt biznesowy lub inżynieryjny, zdobędziesz praktyczną wiedzę i rozwiniesz swoje umiejętności pracując z największymi globalnymi markami. Nie będziesz „tylko stażystą” wykonującym małoznaczące zadania. Będziesz aktywnie i w pełni uczestniczyć w rozwijaniu biznesu.

Kogo Szukamy

Studentów III, IV i V roku kierunków technicznych lub biznesowych i świeżo upieczonych absolwentów studiów magisterskich z biegłą znajomością języka angielskiego i doświadczeniem w kołach naukowych, organizacjach studenckich lub wymianach zagranicznych.

CO OTRZYMASZ W ZAMIAN

Już na samym początku programu poznasz innych członków swojej grupy i zaczniesz odkrywać niezwykłe strony pracy w Mars. Bez względu na to, w której z naszych lokalizacji czy obszarze biznesowym będziesz pracować, staniesz się częścią dedykowanego zespołu, ale będziesz mieć także możliwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z osobami z innych działów naszej firmy. Będziemy Cię do tego zachęcać, ponieważ im więcej osób poznasz, tym więcej się nauczysz i zyskasz większe pole do działania i zaangażowania. Realizując powierzone zadania dostaniesz wsparcie ze strony wybranego kolegi z zespołu, jak również od Twojego menedżera i pozostałych członków grupy. Wspólnie ze swoim menedżerem będziesz także pracować nad Planem Indywidualnego Rozwoju, co zapewni Ci stabilny rozwój osobisty oraz w ramach pełnionej funkcji.

Podczas stażu dysponować będziesz pełnym pakietem benefitów oferowanych w Mars. Zapewnimy Ci najlepszą opiekę medycznę, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, pakiet oszczędnościowy, premię uzależnioną od wyników biznesowych, dostęp do szkoleń Mars University... i wiele innych!

Aby aplikować na Program Stażowy, kliknij tutaj.

 
Cookie Settings