MARS LEADERSHIP PROGRAM

MARS LEADERSHIP PROGRAM w obszarze Biznesu lub Produkcji
(MARS LEADERSHIP EXPERIENCE)

Rekrutujemy! Aby aplikować, kliknij tutaj.

Mars Leadership Program (MLP) to doskonały start dla osób, które wybierają karierę lidera biznesowego. W ramach tego programu będziesz zarządzał projektami, zajmował stanowiska w lokalnych lub międzynarodowych strukturach, prowadził zespoły, czy podejmował decyzje, które będą miały realne oddziaływanie na biznes. Z wymagającymi wyzwaniami przyjdzie Ci się zmierzyć szybko, ale dzięki temu rozwiniesz się jak nigdy wcześniej.

W ramach Mars Leadership Program oferujemy dwie ścieżki rozwoju: w obszarze Biznesu lub w obszarze Produkcji.

Mars Leadership Program w obszarze Biznesu daje możliwość zatrudnienia w dziale: sprzedaży i wsparcia sprzedaży (systemy, analityka), marketingu, rozwoju kategorii (marketing kliencki, zarządzania kategorią) oraz logistyki rynkowej. Elementem programu jest praca na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, dzięki czemu będziesz mógł zdobyć niezbędne umiejętności sprzedażowe.

Mars Leadership Program w obszarze Produkcji daje możliwość zatrudnienia w dziale: produkcji (przygotowanie surowców, optymalizacja procesu produkcji i pakowania), dziale inżynieryjnym, technicznym, lean, dziale bezpieczeństwa, logistyki fabrycznej, łańcucha dostaw oraz dziale badań
i rozwoju.

Co będę robić?

Na program MLP składają się trzy dwunastomiesięczne projekty w 3 różnych działach naszego biznesu. Przez trzy lata będziesz podążać ścieżką rozwoju, zgłębiając główne obszary naszej działalności , m.in. sektor Łańcucha Dostaw, Produkcji, Sprzedaży, Marketingu, HR i Technologii Cyfrowych. Wspólnie z Tobą wypracujemy kierunek
i zapewnimy wsparcie przy planowaniu Twojej przyszłości zawodowej oraz dopasujemy przebieg programu tak, aby jak najlepiej spełniał zarówno Twoje ambicje, jak i nasze potrzeby biznesowe. Projekty i zadania w ramach programu MLE będę realizowane w kilku naszych lokalizacjach w Polsce (m.in. Warszawa, Sochaczew, Poznań), więc elastyczność i mobilność będą Twoim atutem. Dzięki temu każdy z naszych obszarów biznesowych będzie dla Ciebie otwarty. Będziesz mógł pracować jako np. Brand Manager wprowadzający innowacyjny produkt na rynek, czy Account Manager w Dziale Sprzedaży rozbudowując nasz biznes i zdobywając nowych klientów, czy Project Manager wspierający naszą cyfrową transformację oraz przekształcający dane w informacje biznesowe.

Jakie wsparcie otrzymam?

W czasie trwania programu będziesz miał stałe wsparcie swojego mentora – Senior Menedżera, oraz „Buddy’ego” – świeżego absolwenta programu, który „wie już co i jak”. Regularnie odbywać się będą spotkania podsumowujące Twoje postępy, podczas których będziemy także omawiać kierunek Twojego rozwoju i planować kolejny etap programu, bazując na naszych obserwacjach, ocenach i aktualnych potrzebach rynku. W tym wszystkim kluczowy jest rozwój, a program MLP ma być dobrym początkiem budowania Twojej długoterminowej kariery w Mars.

Gdzie będę pracować?

Będziesz realizować projekty w jednej z naszych lokalizacji w Polsce: w Warszawie, Sochaczewie i/lub Poznaniu.

Cookie Settings