MARS FINANCE LEADERSHIP EXPERIENCE

MARS FINANCE LEADERSHIP EXPERIENCE
(MARS FINANCIAL DEVELOPMENT PROGRAM)

Rekrutujemy! Aby aplikować, kliknij tutaj.

W Mars wsparcie operacyjne w ramach działu finansowego wychodzi ponad tradycyjnie pojmowany zakres - to coś znacznie szerszego, niż tylko cyferki, liczenie czy raporty. Jako uczestnik European Financial Development Program(EFDP) będziesz realnie zaangażowany w nasz biznes. Staniesz się naszym „drugim pilotem”, a wszelkie Twoje porady i rekomendacje będą pożądane i cenione. Szukamy przyszłych liderów obszaru Finansów i liczymy, że będziesz to właśnie Ty.

Co będę robić?

Program składa się z trzech rocznych projektów realizowanych w obszarach: finansów dla działu zaopatrzenia, finansów konsumenckich i kontrolingu finansowego. Każdy z tych projektów oznacza objęcie stanowiska związanego z wysoką odpowiedzialnością. Będziesz mieć możliwość pracy w różnych naszych lokalizacjach i w różnych obszarach biznesowych (Confectionery, Petcare, Food czy Drinks), a jeden rok spędzisz w Europie. Będziesz miał okazję zmierzyć się z wyjątkowymi i zróżnicowanymi biznesowymi wyzwaniami, dzięki czemu zdobędziesz nowe doświadczenia, poszerzysz swoje umiejętności i poznasz swój styl zarządzania.

Jakie wsparcie otrzymam?

W czasie trwania programu będziesz miał stałe wsparcie swojego mentora – Senior Menedżera, oraz „Buddy’ego” – świeżego absolwenta programu, który „wie już co i jak”. Kiedy natomiast nadejdzie czas na zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku, otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie, które pomoże Ci zaadaptować się w nowym otoczeniu.

Gdzie będę pracować?

Projekty i zadania w ramach programu EFDP będę realizowane w Polsce (m.in. Warszawa, Sochaczew, Poznań), jak również w jednej z naszych europejskich lokalizacji, więc elastyczność
i mobilność będą Twoim atutem.

Jakie są kryteria muszę spełnić?

Wymagane jest posiadanie wykształcenia na poziomie magistra w obszarze finansów lub biznesu. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o udział tylko w jednym programie.

Aby aplikować, kliknij tutaj

Cookie Settings