MARS ENGINEERING LEADERSHIP EXPERIENCE

MARS ENGINEERING LEADERSHIP EXPERIENCE
(MARS ENGINEERING LEADERSHIP PROGRAM)

Rekrutujemy! Aby aplikować kliknij tutaj

W ramach European Engineering Leadership Program (EELP) będziesz współtworzyć nasz sukces, poszukując nowych rozwiązań w obszarze inżynierii, wdrażając innowacyjne pomysły i prowadząc złożone techniczne projekty na terenie całej Europy. Będziesz mieć wpływ.

W Mars uważamy za istotne zapewnienie, aby różnorodność Twoich doświadczeń była możliwie jak największa. Od momentu dołączenia do nas, staniesz się odpowiedzialny za własny projekt inżynieryjny i zostaniesz członkiem naszej europejskiej społeczności EELP. Staniesz się inicjatorem i motorem zmian, rewolucjonizując sposób, w jaki prowadzimy działalność, ale także zmian dotyczących Ciebie samego i Twojego rozwoju.

Co będę robić?

Chcemy dawać naszym Współpracownikom jak najwięcej odpowiedzialności i swobody działania. W ramach programu EELP weźmiesz udział trzech, odrębnych rocznych
etapach:

  • W pierwszym roku będziesz zarządzać własnym projektem, polegającym np. na zaprojektowaniu nowej linii produkcyjnej dla Pedigree lub instalacji nowej maszyny pakującej o wydajności ponad 800 batonów Mars na minutę.
  • W drugim roku będziesz mieszkać i pracować za granicą, poznając nową kulturę i pogłębiając swoje umiejętności inżynierskie w ramach bardziej wymagającego projektu.
  • W trzecim roku zdobędziesz doświadczenie menedżerskie, zarządzając bezpośrednio własnym zespołem w obszarze produkcji lub Utrzymania Ruchu.

Jakie wsparcie otrzymam?

  • Chcemy być stale zaangażowani w Twój rozwój, dlatego będziesz mieć wsparcie Twojego menedżera liniowego, mentora, coacha i Współpracownika z programu EELP, a także okazje do poznania najlepszych i najzdolniejszych ludzi w branży.
  • Większość doświadczenia zdobędziesz pracując, jednakże raz do roku będziesz brać udział w warsztatach, dzięki którym poszerzysz swoje umiejętności, by stać się jednym z naszych przyszłych liderów i kształtować satysfakcjonującą dla siebie karierę.
  • Będąc Współpracownikiem Mars możesz korzystać z wielu atrakcyjnych dodatkowych benefitów, w tym wysoce konkurencyjnych wynagrodzeń czy przyjemnych gratisów. A w niektórych z naszych lokalizacji możesz nawet zabrać ze sobą do pracy swojego psa!

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które mają potencjał do rozwoju zarówno swoich doskonałych umiejętności przywódczych, jak i kompetencji technicznych. Musisz być pełen zapału i ambicji, aby stać się jednym z naszych przyszłych liderów i realizować się wypełniając powierzoną odpowiedzialność. Mamy otwartą i opartą na współpracy kulturę pracy, więc twój osobisty sukces zależeć będzie od umiejętności budowania relacji, aktywnego angażowania i interakcji z innymi.

Czego wymagamy?

  • Gotowości do pracy za granicą.
  • Biegłej znajomość języka angielskiego i polskiego.
  • Gotowość do pracy w wielokulturowym zespole, w celu rozwiązywania problemów biznesowych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.
  • Dyplomu magistra z inżynierii mechanicznej, elektrycznej lub chemicznej.

Aby aplikować, kliknij tutaj >>

Cookie Settings