Jak się przygotować?
Circle Image

Jak się przygotować?

O czym warto wiedzieć?

Podstawą dobrego przygotowania się do rekrutacji w firmie Mars jest dokładne przeanalizowanie ogłoszeń rekrutacyjnych i wybór tych, które odpowiadają Twojemu indywidualnemu profilowi. Dodatkowo, warto zapoznać się z sześcioma krokami rekrutacyjnymi w poradniku przygotowanym specjalnie dla Ciebie. Zastanów się, który z obszarów biznesowych najlepiej
do Ciebie pasuje, gdzie wykorzystasz swoje umiejętności, a również weź pod uwagę, który obszar pozwoli Ci się jak najlepiej rozwinąć.
Poznaj nasze obszary biznesowe >>

CV

Zadbaj o to, aby Twoje CV było dopasowane do stanowiska, o które się ubiegasz. Pamiętaj, aby upewnić się, że spełniasz podstawowe wymagania niezbędne na wybranej pozycji, jak np. odpowiedni stopień znajomości języka angielskiego. Następnie zawrzyj informacje o najważniejszych umiejętnościach w swoim CV. Przedstaw swoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i zainteresowania. Dokładnie zastosuj się do instrukcji w ogłoszeniu, a także nie zapomnij o klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Postaraj się, aby Twoje CV było przejrzyste i zwięzłe. Nadmiar informacji i ozdobników graficznych może niekorzystnie wpłynąć na jego czytelność i wprowadzić rekrutera w błąd.

Zobacz najnowsze oferty pracy >>

Będzie nam miło Cię poznać

Przed rozmową, aby czuć się pewniej i swobodniej, poświeć czas na przygotowanie i bliższe poznanie naszej firmy. Przeczytaj o działalności Mars globalnie i w Polsce. Zapoznaj się
z naszymi obszarami biznesowymi oraz wachlarzem naszych produktów. Poszukaj o nas informacji w mediach społecznościowych – zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku oraz
na fanpage’e naszych marek.

Z naszej strony możesz oczekiwać pełnego profesjonalizmu i szacunku, bez względu na wynik rozmowy. Będziemy Ci wdzięczni, jeśli odwzajemnisz się równie profesjonalnym podejściem – przygotowaniem oraz punktualnym przybyciem. Nie denerwuj się, nie spiesz się – może to sprzyjać niepotrzebnym błędom. My, postaramy się zapewnić Ci jak najbardziej komfortowe warunki podczas rozmowy. Chcemy, aby nasze spotkanie było miłym i pozytywnym doświadczeniem. A może również początkiem naszej wspólnej pasjonującej przygody!

Na koniec, pamiętaj, że nie masz czego się obawiać. Cieszymy się, że aplikujesz do naszej firmy i poświęcasz nam czas. Doceniamy Twoje zaangażowanie – potraktuj spotkanie z nami jak element rozwoju swojej kariery, dzięki któremu zdobędziesz doświadczenie i dowiesz się czegoś o sobie samym.

Powodzenia!

Cookie Settings