Poradnik rekrutacyjny

Poradnik rekrutacyjny

Ścieżki kariery

Nasza firma znajduje się w blisko 80 krajach. Pomimo różnic kulturowych, światopoglądowych czy wielojęzyczności, naszych Współpracowników łączy zaangażowanie i wiara w to,
że jedynie proaktywną postawą oraz konsekwentnym działaniem jesteśmy w stanie tworzyć lepszy świat – dla ludzi, dla zwierząt, dla planety.

Niezależnie od segmentu, w którym działasz, czy stanowiska, jakie zajmujesz - na każdym etapie Twojej ścieżki zawodowej w Mars, jesteśmy po to, aby wspierać Twój rozwój zawodowy, pomóc odkrywać nowe talenty i pobudzać drzemiący w Tobie potencjał.

Poznaj nasze obszary biznesowe>>

Rekrutacja do Mars

W Mars, Incorporated rozmawiamy z ponad 100 000 kandydatów rocznie. Chcemy mieć pewność, że każda osoba, z którą się spotykamy, uzyskała uczciwe informacje i wyniosła pozytywne wrażenia, bez względu na wynik końcowy rekrutacji. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie procesy rekrutacji były dobrym i wartościowym doświadczeniem dla obu stron.

W 6 krokach do Mars >>

Jak się przygotować

Proces rekrutacyjny i sama rozmowa kwalifikująca to najczęściej stresujące doświadczenie. Spotykając się z nami w Mars nie masz czego się obawiać. Cieszymy się, że aplikujesz do naszej firmy i poświęcasz nam czas. Doceniamy Twoje zaangażowanie. Potraktuj spotkanie z nami jak element rozwoju swojej kariery, dzięki któremu zdobędziesz doświadczenie i dowiesz się czegoś o sobie samym. My, postaramy się zapewnić Ci jak najbardziej komfortowe warunki podczas rozmowy. Niemniej jednak dobre przygotowanie to podstawa, która doda Ci pewności.

Podpowiadamy jak się przygotować >>
Cookie Settings