Kogo szukamy
Circle Image

Kogo szukamy

Jesteśmy ambitni, ciągle się uczymy jako organizacja, chcemy być zawsze krok do przodu. Do pracy
w Mars poszukujemy osób, które są nie tylko merytorycznymi specjalistami w swojej dziedzinie,
ale także otwarcie i z zapałem podchodzą do nowych wyzwań. Nasi Współpracownicy doskonale łączą umiejętność pracy w grupie z samodzielnym realizowaniem powierzonych zadań i osiąganiem doskonałych indywidualnych wyników. Niezwykle ważne są dla nas wzajemne zaufanie, szacunek oraz dobra i inspirująca atmosfera pracy.

Dziś absolwent, jutro nasz lider

Nasi Współpracownicy mają wysokie kompetencje i są nastawieni na ciągły rozwój oraz podnoszenie swoich kwalifikacji. A my jako pracodawca z dumą wspieramy ich na tej drodze. Pierwszym krokiem
do kariery w Mars jest zazwyczaj program stażowy Mars Business Experience, w czasie którego stażyści, przy wsparciu przełożonego, realizują projekt, za który są w pełni odpowiedzialni. Co ciekawe, aż 40% managerów w Mars zaczynało u nas karierę od stażu lub programu rozwojowego. Promujemy wewnętrzną rekrutację, zatem każda osoba, które osiągnie stawiane przed sobą cele ma realną szansę na awans. Lubimy odkrywać talenty i uwalniać ich potencjał. Rekrutując młode osoby, potencjalnie rekrutujemy nasz przyszły zarząd!

Przeczytaj co oferujemy studentom i absolwentom >>

Zależy nam, żeby do Mars dołączały ambitne osoby, które zgłaszają nowe pomysły, zadają pytania i w dążeniu
do bycia coraz lepszym kwestionują status quo, przy czym wyznają wartości spójne z naszą kulturą organizacyjną.

Cookie Settings