Nasze polityki

Nasze polityki

PRZEJRZYSTOŚĆ TO NASZA POLITYKA

Chcemy, abyście wiedzieli, w jaki sposób powstają Wasze ulubione produkty i usługi. Zachowujemy pełną otwartość w kwestii wszystkich naszych polityk. Z taką samą otwartością wyrażamy swoje stanowisko w określonych kwestiach i przedstawiamy sprawozdania z wyników w odniesieniu do spraw, na których najbardziej nam zależy. Zachęcamy do śledzenia tych informacji na naszej stronie internetowej oraz w naszym corocznym Podsumowaniu Zasad w działaniu.

Nasze podejście do opracowywania polityki i praktyk jest proste. Przede wszystkim, jeżeli rzeczywiście zajmujemy stanowisko w określonej sprawie, to nie są to puste słowa. Po drugie, nie podejmujemy działań o ile nie mamy przekonania, że nasze wysiłki wpłyną generalnie korzystnie na naszą branżę, naszych dostawców i konsumentów. I, co ważne, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc naszym Współpracownikom i partnerom w zrozumieniu naszych polityk tak, aby mogli je skutecznie realizować.

DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI

W firmie Mars dbałość o jakość jest obowiązkiem każdego Współpracownika. Szczycimy się naszymi standardami wysokiej jakości i bezpieczeństwa żywności, ponieważ stanowią one fundament lojalności względem marki, a także zaufania konsumentów, które uczyniło z Marsa firmę taką, jaką jest dzisiaj.

Zobacz zobowiązanie firmy Mars do zapewnienia jakości

Kodeks Marketingowy

Zobowiązujemy się do odpowiedzialnego, kreatywnego marketingu wszystkich naszych marek. Kodeks ten obowiązuje w odniesieniu do naszych komunikatów marketingowych dotyczących wszystkich artykułów żywnościowych, czekolad, słodyczy i gum produkowanych lub licencjonowanych przez firmę Mars oraz Wrigley na całym świecie, we wszystkich naszych kanałach — począwszy od stron internetowych aż po ogłoszenia prasowe.

Dowiedz się więcej na temat zasad naszego Kodeksu Marketingowego

Kodeks postępowania dostawcy

Kodeks Postępowania dla Dostawców firmy Mars uwzględnia zasady, których przestrzegania oczekujemy od naszych dostawców.

Dowiedz się więcej o Kodeksie postepowania dla dostawców

Nasze pozostałe polityki i praktyki (link do strony globalnej)

Cookie Settings