Nagrody dla marsa

Nagrody dla Marsa

Potwierdzeniem wyjątkowej kultury organizacyjnej i zarządzania są wyróżnienia, którymi szczycimy się jako pracodawca. Jesteśmy „Najbardziej Pożądanym Pracodawcą w opinii Specjalistów i Menedżerów” wg rankingu Antal i to jako #1 od lat! W dwóch ostatnich latach zostaliśmy także docenieni jako Najlepsze Międzynarodowe Miejsce Pracy w Europie® w konkursie Great Place To Work®. Mars Polska to nie tylko doskonała przestrzeń do rozwoju jako nasz współpracownik, lecz także nowoczesne, bezpieczne i ergonomiczne miejsce pracy, którą tworzą ludzie zaangażowani w działania na rzecz lokalnych społeczności. Ma to swoje odzwierciedlenie w nagrodach oraz certyfikatach, z których otrzymania jesteśmy dumni.

Article Image

Dobroczyńca roku 2017

Zaangażowanie w życie lokalnej społeczności w okolicach fabryk w pobliżu Sochaczewa to nasza codzienność już od 25 lat. Wspieranie i inicjowanie lokalnych aktywności to ważny element strategii firmy. Działania te zostały docenione przez kapitułę konkursu Dobroczyńca Roku – firma otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Społeczności Lokalne, za wsparcie gminy i powiatu Sochaczew oraz szerzej województwa mazowieckiego. Do nagrody zgłosiło firmę Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego (POPPS) oraz inne organizacje stowarzyszone. Działania Mars Polska na rzecz społeczności lokalnych to przede wszystkim wieloletnia, długofalowa współpraca. Firma już od samego początku swojej działalności w Polsce wspiera aktywności lokalne, organizuje m.in. regularne spotkania dla sąsiadów w swoim biurze i fabrykach pod Sochaczewem.

Mars Polska laureatem nagrody Dobroczyńca Roku

Article Image

LEED Platinum

Najnowsza część naszej fabryki czekolady otrzymała prestiżowy certyfikat na poziomie Platinum w międzynarodowym systemie certyfikacji ekologicznej budynków LEED (z ang. Leadership in Energy and Environmental Design). Nowo wybudowany obiekt przemysłowy Marsa jest pierwszym w Polsce, który może pochwalić się tak wysoką oceną w certyfikacji LEED i jednocześnie jednym z zaledwie 7 najwyżej punktowanych budynków produkcyjnych na świecie.

Dowiedz się więcej o certyfikacie LEED Platinium

Article Image

Najlepsze Międzynarodowe Miejsce Pracy w Europie® 2016 i 2017

Nagroda jest potwierdzeniem nieustannego dążenia firmy Mars do wspierania jej współpracowników w rozwoju pasji i kreatywności oraz zaangażowania, które wnoszą do swojej pracy każdego dnia. Mars Incorporated działa w oparciu o przekonanie, że wyniki finansowe są bezpośrednio związane z poziomem zadowolenia współpracowników. Dlatego też jednym z głównych celów firmy jest zapewnienie współpracownikom możliwie najlepszego środowiska pracy – w każdym miejscu na świecie i na każdym stanowisku w strukturze organizacyjnej. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy, jest ogromnym osiągnięciem dla naszej spółki oraz dowodem na to, że deklarowane przez nas wartości konsekwentnie wprowadzamy w życie. Najistotniejszy jest jednak fakt, że nagroda ta stanowi uhonorowanie wysiłków naszych fantastycznych 18 400 współpracowników w regionie oraz ich poświęcenia i współpracy każdego dnia.

Dowiedz się więcej na temat nagrody Great Place to Work® (link do strony globalnej)

Article Image

Antal International 2017

Firma Mars Polska po raz kolejny została wyróżniona jako najlepszy pracodawca na podstawie badania Antal „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów” wśród firm z branży FMCG. To już trzeci rok z rzędu, gdy firma znajduje się na szczycie podium, co jest potwierdzeniem wyjątkowej kultury organizacyjnej, stylu zarządzania i innowacyjności firmy.

Cookie Settings